PDF w formie gazetki

Z plików PDF można w bardzo intuicyjny sposób przygotować specjalną gazetkę. Takie gazetki są w wielu przypadkach stosowane przez sieci sklepów do prezentowania nowej oferty albo oferty promocyjnej. Flipbook WordPress może być skonstruowany w formie informacji na stronie opartej na silniku WordPress.

Należy do tego kupić wyłącznie specjalny moduł, który połączy wszystkie strony przygotowane w pdf-ie i stworzy z tego obracaną gazetkę.
Będziemy mieć wówczas złudzenie, jakbyśmy mieli łatwą gazetkę, w której otwieramy strony. PDF flipbook nie jest jakimś nowym odkryciem, bo tego typu metoda prezentacji jest stosowana już od wielu lat. Do dzisiaj jest jednak na tyle interesująca, że ludzie bardzo chętnie decydują się na to, ażeby ją używać w swoich firmach. Dzięki takim flipbookom można prezentować też inne rzeczy, przykładowo produkty z oferty z nowego katalogu, nową kolekcję produktów i tym podobne (polecam: pdf to flipbook). PDF to flipbook jest rozwiązaniem dość łatwy w obsłudze i dość tanim. Zakup takiego modułu kosztuje raptem kilka do kilkunastu dolarów. Nie jest to więc jakiś duży wydatek, jednak taki moduł znacznie ułatwia pracę i powoduje, że osiągnięty efekt jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny, niż miałoby to miejsce w przypadku gazetki, którą oglądamy strona po stronie. Tym podobne rozwiązania cieszą się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością. Im coś jest bardziej atrakcyjne, tym częściej się to wykorzystuje, a atrakcyjne sposoby prezentowania nowej oferty w każdym momencie cieszą się zainteresowaniem. Graficy i programiści w ogromnej liczbie przypadków z tego korzystają.

Zobacz: pdf flipbook.